هر گوشی هوشمند برای طی کردن مراحل ساخت لازم است تا گواهی های لازم را از سازمان های معتبر دریافت کند، یکی از این سازمان ها FCC می باشد، شیائومی امروز برای یک گوشی خود با کد 2AFZZ-RMSC3DG گواهی FCC را کسب کرد.

طبق اطلاعات درج شده در این وبسایت انتظار می رود تا این گواهی مربوط به یک گوشی ارزان قیمت از سری Redmi باشد، برخی منابع نیز ادعا می کنند که این گواهی مربوط به یک نسخه ارزان قیمت تر از سری Mi 8 می باشد.

درمورد این گوشی اطلاعات چندان کاملی در دسترس نیست، اما از اطلاعات لو رفته می توان به پشتیبانی از تکنولوژی وایفای Wi-Fi b/g/n 2.4 اشاره کرد که از تکنولوژی 5 گیگاهرتز برخلاف گوشی های بالارده، پشتیبانی نخواهد کرد؛ همچنین این گوشی تنها به بلوتوث نسخه 4.2 مجهز شده و از بلوتوث 5 استفاده نمی کند، این گوشی 2 سیمکارته می باشد و به صورت همزمان فقط یک سیمکارت آن را می توان به صورت 4G استفاده کرد.

fcc

مشخصات لو رفته نشان می دهد که این گوشی صفحه ای 5.9 اینچی دارد و عرض این گوشی 7.1 سانتیمتر می باشد، همچنین نحوه قرار گیری دوربین های اصلی این گوشی به صورت افقی می باشد.

با توجه به مشخصات فاش شده انتظار می رود تا شیائومی یک گوشی با قیمت متوسط رو به پایین را در آینده رونمایی کند، همچنین برخی افراد ادعا می کنند که این مشخصات مربوط به گوشی Redmi Note 6 می باشد که مشخصات پایینتری نسبت به Redmi Note 6 Pro دارد.