گارانتی


کلیه محصولات شیائومی دارای گارانتی رسمی و بین المللی بوده و علاوه بر ایران در تمامی کشور هایی تحت پوشش می توانید از خدمات گارانتی محصولات بهره مند شوید.
۱- محصولات در ۶ ماه نخست دارای گارانتی تعویض بوده و ۶ ماه بعد ارائه خدمات تضمین می گردد.
۲- ارائه جعبه دستگاه به همراه فاکتور خرید که سریال گارانتی در آن ذکر شده است، جهت استفاده از خدمات پس از فروش الزامی است.
۳- در صورت عدم وجود سریال یا مخدوش بودن برچسب ضمانت و یا شماره سریال آن، محصول شامل گارانتی نمی گردد.
۴- خریدار موظف است در هنگام خرید محصول از سالم بودن برچسب ضمانت، تطابق سریال گارانتی روی جعبه محصول و شماره سریال ذکر شده بر روی کارت گارانتی، اطمینان حاصل نماید.
۵- هر گونه دستکاری یا تعمیر سحت افزاری و نرم افزاری توسط افرادی بجز کارشناسان این مرکز موجب ابطال گارانتی می گردد.
۶- عیوب فنی که در اثر ضربه، آتش سوزی، آب، رطوبت، نوسان برق، مواد شیمیایی و استفاده غلط و غیر معمول از محصول در آن به وجود آمده باشند و یا هرگونه تغییرات فیزیکی و آسیب ظاهری نظیر سوختگی قطعات، تاب برداشتن، شکستگی، ترک خوردن، زنگ‌زدگی، اکسیده شدن و سایر موارد مشابه، به تشخیص کارشناس مرکز، مشمول گارانتی نمی گردند.
۷- لوازم جانبی مانند کابل و یا آداپتور مشمول گارانتی نیست.

شیائومی با شعار «سبک زندگی هوشمند» علاوه بر تولید گوشی های هوشمند موبایل تا کنون صد ها گجت هوشمند و نوآورانه طراحی٬ تولید و روانه بازار کرده است.

شیائومی فارسی یکی از اولین مجموعه هایی است که در آغاز رشد شیائومی با هدف عرضه محصولات این کمپانی به فارسی زبانان تاسیس شد.

علاوه بر فروشگاه اینترنتی، برای خرید حضوری و کار کردن با محصولات جدید شیائومی می توانید به یکی از شعب فیزیکی ما مراجعه فرمایید و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.